Anunt angajare

Compania : Tropeum

Pozitia deschisa: Asistenta GM

Responsabilitati:

  • Tine agenda managerilor, programeaza si confirma intalniri
  • Inregistreaza intrarile si iesirile
  • Raspunde si directioneaza apelurile primite; selecteaza apelurile directionate catre managerul pentru care lucreaza
  • Preia mesajele si directioneaza apelurile catre departamentul cerut, in lipsa P/M
  • Trimite faxuri
  • Realizeaza aranjamentele pentru calatorii ( rezervari hotel, bilete de avion, etc) prin agentia de turism agreeata de  firma
  • Realizeaza rezervarile la hotel pentru vizitatori si rezervarile de avion
  • Monitorizeaza presa, face abonamente la diverse publicatii aprobate de seful departamentului si urmareste primirea acestora
  • Face copii la diverse documente
  • Monitorizeaza faxul, inregistreaza si distribuie faxurile primite catre destinatari

Cerinte:

– Limba engleza – avansat

– PC : Word, Excel, navigare internet

– Persoana vesela, activa, dinamica, bune abilitati de relationare

Program de lucru: 9.00 – 18.00

Salariu net: 1000 RON

Cei interesati pot trimite CV –  ul la office@tropeum.ro, eduard@tropeum.ro

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile despre tine sau dă clic pe un icon pentru autentificare:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s